הרצאה: העתיד החדשני – סריגה חכמה וטכנולוגיית ייצור

ההרצאה השלישית בסדרה "מדברים על העתיד" תעסוק בפיתוחים הטכנולוגיים בתעשיות האופנה והטקסטיל ובפוטנציאל החדשני של אופנה חכמה
  • 9 במרץ, 2023
  • משך הפעילות: 90 דק'
  • אולם הביצה - מדיטק
  • עלות הכרטיס: 70 ש"ח ₪

ההרצאה השלישית בסדרה "מדברים על העתיד" תעסוק בפיתוחים הטכנולוגיים באופנה ובטקסטיל המשפיעים על התעשייה כיום, ובפוטנציאל של "אופנה חכמה.

בחרו מועד פעילות

לרכישה

לרכישת כרטיסים

סדרת ההרצאות "מדברים על העתיד" כוללת שלוש הרצאות על קיימות, חומר וטכנולוגיה של אופנת המחר ומציגה מגוון פתרונות חדשניים ויצירתיים עבור התעשייה השנייה המזהמת ביותר בעולם: למה על אופנה זולה משלמים ביוקר? לאן הולכים כל המוצרים שאנחנו מחזירים? מה כל כך חדשני בסריגה, ומהן הפלטפורמות החדשות לצריכה של אופנה?

ההרצאה השלישית בסדרה, "העתיד החדשני: סריגה וטכנולוגיית ייצור", תעסוק בפיתוחים טכנולוגיים באופנה וטקסטיל בכלל ובסריגה בפרט, בהשפעתם על התעשייה כיום, ובאופנה חכמה.

אופנה חכמה היא אופנה שמיוצרת בהתאם לדרישה ובהתאמה אישית ומנצלת חומר גלם עד תום. בקולקציה האחרונה שעיצב אלבר אלבז תחת המותג AZ פקטורי, הוא פיתח את טכנולוגיית סריגה חדשנית בשם Anatoknit. הטכנולוגיה מאפשרת ליצור פריט לבוש שלם שיוצא ממכונת הסריגה כשהוא מוכן ללבישה, מתאים למידות גוף שונות ואינו מבזבז חומר גלם. המפגש יעסוק בתהליך הפיתוח של הסריגים הייחודיים והמתקדמים עליהם חלם אלבר, ועל חשיבות הסריגה במהפכה שעוברת על עולם הטקסטיל והאופנה. בנוסף נגלה איך צפוי להיראות מקצוע עיצוב אופנה וטקסטיל בעוד כמה שנים, מה יהיה ייחודן של החנויות בעתיד ומה ישתנה בנו, כצרכנים וצרכניות

דוברים

אביגיל כץ סמנכ"לית חדשנות בחברת דלתא גליל

לירז (לירי) כהן מרדכי מרצה ומייעצת לארגונים, חברות וסטארטאפים בתחום הקיימות והחדשנות באופנה, ומומחית לאופנה ישראלית. בעלת תואר שני בניהול מותגי אופנה גלובאליים מאוניברסיטת FIT בניו יורק.

 09.03.23 | יום חמישי | שעה 19:00 | אולם הביצה

בחרו מועד פעילות

לרכישה
לרכישת כרטיסים